מגנטים פולארויד

  • מחיר הוגן לאיכות עבודה
  • התחייבות לשירות הטוב ביותר
  • מגנטים פולארויד בסגנון אינסטוש וכו'

החל מ-

במסגרת חבילה

מגנטים פולארויד 

מגנטים פולארויד זה סוג מדליק של מגנט בסגנון ווינטאז' שנותן טוויסט מעניין בצילום מגנטים קלאסי.

איזה כיף למצוא אחד את השניה, ולדעת שהפעם זה סופי, האהבה הזאת הולכת להישמר לכל החיים, האהבה הזאת זאת אהבה שרוצים ממנה להביא ילדים חמודים ומתוקים לעולם, אהבה אמיתית. 

אז הזמנתם כבר אולם, ויש לכם בוודאי כבר תקליטן תותח שיקפיץ את הרחבה, לכלה כבר יש בוודאי שמלת כלה מהממת והחתן עוד מעט יתחיל לחפש חליפה. 

אז מה נשאר? נשאר להתחיל לדאוג לכיף ולצחוקים בחתונה עצמה. וכמובן, כשרוצים כיף, איך אפשר לוותר על מגנטים לחתונה?

 הרי בכל חתונה כבר כולם מחפשים את הצלם והאכזבה ברורה לכולם אם פתאום מגלים שהזוג קצת התקמצן וחסך עלינו. אין כמו לרדוף אחרי הצלם ולקטוף את תמונות המגנט בדרך לסדרה המגניבה והחמימה של חברים ומשפחה על המקרר.

 אבל אם אתם רוצים שהמגנטים שלכם יהיו קצת שונים וקצת יותר שווים מאשר רוב האנשים מרוב מה שישי בשוק הם  שנראים כמו התמונות פולארויד שהיו מצולמות בעבר במצלמה שהייתה מפיקה תמונות מיידית, אך כמובן באיכות משובחת של מצלמה דיגיטלית מקצועית.

אז למגנטים פולארויד יש איכות גרועה?

לא, ממש לא, האיכות גבוהה בדיוק כמו כל מגנט אחר, כל ההבדל הוא אך ורק בגרפיקה ובגודל. בניגוד למגנטים רגלים המגיעים בצורת מלבן, המגנטים מסוג פולארויד הם מגנטים ריבועיים, עם שוליים לבנים מרהיבים באיכות חדה במיוחד. ובנוסף במפני שמדובר על צורה ריבועית הרי שהריבוע גדול יותר מאשר המלבן הקטן. מה שמייקר בדרך כלל מעט את הסיפור, אך אין ספק שאם כבר מגנט אז שיהיה גם ייחודי, גם גדול וגם באיכות גבוה, כמובן שיש לנו עורך דין שניסח חוזה מסודר שמגן עליכם מפני הכל.

בר מצווה או בת מצווה?

גם אתם לא מקופחים מגנטים פולארויד מתאימים בוודאי גם עבורכם, אתם יכולים להוסיף בתחתית הפס הלבן העבה מגוון של משפטים וסלוגנים למזכרת לכל החברים והחברות וכמובן המשפחה שבאים לבקר ביום המיוחד הזה שלכם.

רק אצל הראשון במגנט אטרקציות נוספות כמו מחזיקי מפתחות, מיני מי 3d, מגנטים מעץבלוקים מעץ לאירועים

והכי חשוב, לא לשכוח לחייך מוזמנים להתרשם מהאטרקציה החדשה מעמדי זכוכית 

שנים של ניסיון בתחום

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל...

אתם עומדים לפני היום הכי גדול בחייכם וחשוב לכם שהכל יהיה מושלם מא׳ ועד ת׳. לנו יש בדיוק את הפתרונות בשבילכם. חברת ״הראשון במגנט״ גאה לספק למאות אנשים ברחבי הארץ אטרקציות מיוחדות במחירים נוחים.

מגנטים פולארויד לחתונה או לכל אירוע שתרצו חברת הראשון במגנט מבטיחה לכם את הביצוע הטוב ביותר, בזכות הצלמים המקצועיים שלנו אתם תקבלו מגנטים פולארויד 100הממים!!!

יש רגעים שחייבים להנציח

מגנטים פולארויד לאירועים זוהי אטרקציה מגניבה ביותר שנותן לנו את התחושה של פעם, ברשותנו אין סוף מסגרות למגנטים פולארויד אנו מבטיחים לכם מחיר מיוחד, בנוסף אפשר לשלב עם זה את חבילת הכל כלול שלנו במחיר מיוחד התקשרו עכשיו לקבלת פרטים