אטרקציות לאירועי חברה

חיפוש אטרקציות

אירועי חברה זה אנחנו

מתכננים אירוע עסקי או כנס לעובדים? אנחנו בטוחים שגם לכם כבר נמאס מהקונספטים הרגילים! אז אם אתם לא מפסיקים לשבור את הראש על מציאת הרעיון שישבור את השגרה ויהפוך את המסיבה הרגילה לאירוע מקורי ויוקרתי – הגעתם אל הכתובת הנכונה.

למה שנשקיע באירוע מקורי?

אירועי חברה הם הרבה מעבר לחגיגת תחילת שנה חדשה או ציון בואו או יציאתו של חג. אירועי חברה הם דרך שבאמצעותה מקום העבודה יכול לשדר לעובדים עד כמה הוא מעריך את העבודה הקשה לאורך השנה. עם אירוע עסקי מקורי, תוכלו להקרין כלפי העובדים יוקרה, להעלות את המורל ולקצור את הפירות עם עובדים מרוצים שנהנים לבוא בכל יום ויום למשרד.

את האטרקציות המחשמלות שאספנו לכם ממש כאן, תוכלו לקחת ביחידות או בחבילות אטרקטיביות בהתאמה אישית:

התאמה אישית לאירועים עסקיים

למה בראשון למגנט אנחנו כל כך אוהבים אירועי חברה? כי בניגוד לאירועים רבים נוספים שאנחנו מלווים, כאן מנהלים בכירים ומתכנני האירוע אוהבים לחשוב מחוץ לקופסה. אם אתם מחפשים את החבר'ה הנכונים שיזרמו עם הרעיונות שלכם עד הסוף ואפילו יחפשו דרך נוספת להפוך את האירוע למקורי ומיוחד – אנחנו שמחים להביא איתנו איתנו ניסיון עשיר ומגוון ענק של אטרקציות חובה.

אז איך מתחילים?

נבין ביחד מה הצרכים שלכם לאירוע החברה המתקרב ונתאים את חבילת האטרקציות המושלמת.

ייתכן מאוד שתחפשו אירוע שמשלב בין מסיבה לאלגנטיות. בקונספט שכזה, אפשר לשלב בין אטרקציות למזכרת כמו בלוק עץ לאירועים עם הדפסים של המוזמנים שהצטלמו וכיסויים לסמארטפונים עם תמונה כשלצדם אטרקציות מסיבה כמו איפור פול מון ברחבת הריקודים, לייזרים ואקדחי קור.

מצד אחד העובדים חוזרים עם מזכרת יוקרתית הביתה, ומצד שני הם גם חוזרים עם חוויה חדשה שהם לגמרי לא ציפו לה!

חזקו את מיתוג העסק

עם אטרקציות לאירועי חברה, אתם לא רק שוברים לעובדים את השגרה ומלכדים בין הצוותים השונים, אלא גם ממתגים את העסק ומחזקים את 'גאוות היחידה'.

באירועים לחברות תוכלו לשלב במזכרות ובמתנות את הלוגו של העסק, ולהכין הפעלות עם צילומים שיעלו לפייסבוק והאינסטגרם של העובדים וכך יפיצו את המותג לקהלים חדשים. 

כי בסוף העובדים שלכם פשוט רוצים לעשות חיים

היום יום יכול להיות די מתיש; עבודה, הביתה, לישון וחוזר חלילה. אז עד שכבר הצלחתם לגרום לעובדים לגרור את עצמם מהבית באמצע השבוע או לפתוח אתכם את הסופ"ש בחמישי בערב, השאירו לנו פניה ויחד נרכיב חבילת אטרקציות ומזכרות בלתי נשכחת. המטרות שלנו הן עובדים שצוחקים, נהנים וחוזרים הביתה כשהם שמחים ומרוצים.