אירוע פורים לחברה

חיפוש אטרקציות

מסיבת פורים לעובדים

מדי שנה, אלפי עסקים וחברות מרימים אירוע פורים לחברה ויוצאים מגדרם כדי להעניק לעובדים ערב בלתי נשכח. מסיבת פורים היא דרך מצוינת לשבור קצת את הקרח בין עובדים למנהלים, לחבר ולקרב בין העובדים והצוותים ולהשרות על כולם קצת רוח שטות שתסיר את כל הרצינות שמאפיינת את היום יום במשרד.

בראשון במגנט נשמח לקחת חלק באירוע פורים לחברה עם ים של אטרקציות מקוריות שיכניסו המון צבעוניות, כיף והנאה למסיבה הקרבה:

הפקת אירוע פורים לחברה – איך מתחילים?

בשונה מאירועי חברה רגילים, כאן כדאי לשים את הרשמיות קצת בצד, ולתת לעצמנו להיסחף אחר רעיונות לא שגרתיים. אך ברור לכולנו שמציאת הקונספט הנכון לאירוע שמתקרב יכולה להיות מלאכה לא פשוטה כלל.

עם למעלה מעשור של הפקות אירועי חברה ושלל אירועי שמחה נוספים, צוות הראשון במגנט ישמח ללוות אתכם ולהרכיב יחד אתכם את הרעיון המנצח יחד עם חבילת אטרקציות לפורים שיכניסו את כולם לאווירת החג. החל מן הכניסה לאירוע, דרך אטרקציות לרחבת הריקודים ועד קינוחים ושלל הפתעות ומזכרות.

אירוע מנצח ובמחיר אטרקטיבי

אז על זה שאנחנו חייבים להיבדל ולא להיות כמו כולם הסכמנו, אבל מה לגבי המחיר? כל האטרקציות של הראשון במגנט במחירים המשתלמים ביותר להפקת אירועים מוצלחים ומהנים. אם גם אתם שוקלים כיצד לחגוג יחד עם העובדים את חג הפורים, פנו אלינו עוד היום ונתחיל לתכנן את האירוע עד לפרטים הקטנים ביותר. את החבילות שלנו ניתן לקחת בהתאמה אישית שתתאים בול לציפיות והקונספט המתוכנן. 

מותאם למגוון סדרי גודל

אירוע החברה חייב להיות מותאם רק לחברות עם מאות עובדים? וודאי שלא! גם לעסקים הבינוניים והקטנים מגיע, ואנחנו לגמרי פה בשבילכם. עם חבילות אטרקציות בהתאמה אישית, הראשון במגנט יכולים ושמחים ללוות ולהפיק אירוע פורים לחברה עבור בתי עסק בסדרי גודל משתנים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וניגש לעבודה!