הפקת אירועים לחברות הייטק

חיפוש אטרקציות

לאירוע בלתי נשכח

כשזה מגיע להפקת אירועים לחברות הייטק, כולנו יודעים שהעובדים מחפשים את מקום העבודה היוקרתי והמשקיע ביותר. לכן מנהלים ובעלי חברות תוכנה וטכנולוגיה עושים את כל המאמצים כדי להפיק אירוע ברמה בלתי מתפשרת, כזה שנצרב היטב בזיכרון של העובדים (ושיגרום להם להשוויץ אצל חברים ומתכנתים!).

צוות הראשון במגנט שמח וגאה לקחת חלק באינספור חוויות בלתי נשכחות, ומציע מגוון ענק של אטרקציות לאירועים עם קונספטים מקוריים, נוצצים ושמצטלמים נהדר ;).

תנו הצצה לאטרקציות הבאות, השאירו לנו פניה ואנחנו כבר נדאג להפיק לכם אירוע שהוא מסיבה:

למה חשוב להשקיע באירועי חברה להייטק?

חברות הייטק רבות מבינות את החשיבות של כוח אדם איכותי, ופועלות דרך הפעלות ותנאים שמעל לממוצע במשק, כדי לשמר צוות של עובדים מיומנים המהווים את חוד החנית של הפיתוח הטכנולוגי.

השקעה בעובדים היא גם דרך יעילה עבור לא מעט חברות שפועלות כך כדי למשוך עובדים מחברות מקבילות. לכן כשמדובר בהפקת אירועים לחברות הייטק, חשוב לקחת צוות מקצועי שיודע דבר או שניים (או שלושה!) בהפקות אירועים לחברות הייטק, ושיחד אתכם ירכיב את חבילת האטרקציות המובילה והייחודית.

מה היתרונות של אירוע חברה?

סביבה הייטקיסטית לרוב מתאפיינת בעבודה ממושכת מול המחשב, ומיעוט בשיחות חולין לאורך שעות היום. מאפיין זה אולי עוזר להשיג את היעדים העסקיים, אך חשוב גם ליצור דינמיקה בריאה בין העובדים ובין צוותים למנהלים. עם אירוע חברה בהפקת הראשון במגנט, תוכלו לשבור את השגרה, ליצור חוויה משותפת ולחבר בין הקולגות.

למה הראשון במגנט?

אנחנו לא נחים לרגע ותמיד מחפשים את האטרקציה המקורית הבאה. אם יש לכם רעיון מטורף שאתם מחפשים להוציא לפועל, אז אנחנו האנשים שידעו איך לקחת את מה שכבר חשבתם שמטורף, ולהעלות אותו רמה אחת למעלה.

 למידע נוסף על הפקת אירועים לחברות הייטק השאירו לנו פניה, ויחד נרכיב את החבילה המושלמת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.