מחזיקי מפתחות לאירועים

  • מחזיקי מפתחות מעץ מלא
  • מיקס של כל סוגי הצורות
  • איכות ברמה שלא ראיתם!!!

החל מ-

ש״ח

מחזיקי מפתחות לאירועים –

מחזיקי מפתחות מעץ מלא הדבר החדש הבא בתחום האטרקציות לאירועים הראשון במגנט.

 רק אצל הראשון במגנט אנו מביאים אליכם את הגימיק הבא מחזיקי מפתחות לאירועים, אנו מתחייבים שתקבלו מחיר ושירות הטובים ביותר. מחזיקי מפתחות מעץ ולא מפלסטיק לאירועים מה שמוכר היום כבר באירועים, אצלנו מחזיקי מפתחות עם תמונה צרובה על מחזיקי המפתחות לאירועים  ניתן לבחור מספר צורות כגון: לב, חמסה ועוד…

בזכות הניסיון הרב שלנו ובזכות בציוד המתקדם ביותר שרכשנו בשנת 2020 אנו מבטיחים לכם מחזיקי מפתחות איכותם ביותר עמידים ביותר ויפים ביותר.

חשוב לדעת שהאטרקציה מחזיקי מפתחות לא כל אחד יכול לעשות אנו מבטיחים לכם את הניסיון והרמה הגבוהה ביותר וזה בזכות הצוות שלנו.

יש לנו דף שלם של המלצות

שימו לב מחזיקי מפתחות זה לא מגנטים הציוד שונה לחלוטין אחד מהשני!!

מומלץ לצור עמי קשר על מנת לקבל הסבר מסודר.

מבצע חדש ומאוד מומלץ מחזיקי מפתחות בשילוב של מגנטים מעץ ב2000 ש"ח בלבד 

לידעת כל הלקוחות שלנו השילוב של המגנטים מעץ הוא שילוב מנצח אני ממליץ לכולם להתקשר ולברר על המבצע החדש שלנו. המגנטים מעץ מיועדים לצילום של מספר רב של אנשים וגם כל המגנטים משוכפלים לפי מספר המצולמים כולל המחזיקי מפתחות

שנים של ניסיון בתחום

זה מה שקורה ברגע שהלוח הראשון יוצא החוצה !חחח 🙂

חברים יקרים כפי שאתם רואים התמונה מדברת בעד עצמה מחזיקי מפתחות זאת המזכרת היפה  ביותר והמגניבה ביותר שיש בתחום האירועים כמובן שיש אפשרות לשלב את זה עם מגנטים ועוד אטרקציות נוספות שיש לחברתנו להציע.

יש רגעים שחייבים להנציח

אתם עומדים לפני היום הכי גדול בחייכם וחשוב לכם שהכל יהיה מושלם מא׳ ועד ת׳. לנו יש בדיוק את הפתרונות בשבילכם. חברת ״הראשון במגנט״ גאה להציג את המחזיקי מפתחות לאירועים ברמה שעוברת כל דמיון. אנו משקיעים בעובדים ובציוד הטוב ביותר על מנת להפיק לכם מזכרת מושלמת מהאירוע.

שימו לב! יש אפשרות לחריטה אחורית על גב המחזיק מפתחות.