פול מון פארטי

  • עמדת ציורי גוף ופנים
  • התחייבות לשירות הטוב ביותר
  • תותחי אולטרה חזקים במיוחד

מחיר מיוחד סופי

ש״ח

מסיבת פול מון לאירועים וחתונות

פול מון מסיבה זוהרת במיוחד אצל הראשון במגנט אנו נביא לאירוע שלכם גימיקים זוהרים איפור זוהר.

אתם יודעים שהאירוע שלכם הולך להיות מטורף ועד השעות הקטנות של הלילה? הגיע הזמן להכיר את האטרקציה שמתאימה בדיוק בשבילכם פול מון פארטי יצבע את רחבת  הריקודים בצבעים מטורפים יכניס אנרגיה חדשה לרחבה וימשוך את כולם בחזרה לרחבת ריקודים, יש לנו את הדייל המושלם  עבורכם.

 

חבילת פול מון הכוללת * 4 תותחי אולטרה  * 50 בלוני אורז זוהרים  * 2 מאפרות פול מון מקצועיות * שאטים זוהרים * באקטים זוהרים * קשיי סטיק לייט זוהרים 

הכל רק ב1200 ש"ח יש אפשרות להוסיף לייזרים, בימים,תותחי עשן אטרקציות נוספות שיעלו את הרמה של האטרקציה

שנים של ניסיון בתחום

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל...

אתם עומדים לפני היום הכי גדול בחייכם וחשוב לכם שהכל יהיה מושלם מא׳ ועד ת׳. לנו יש בדיוק את הפתרונות בשבילכם. חברת ״הראשון במגנט״ מציגה פול מון פארטי  האטרקציה שתטריף לכם את האירוע

יש רגעים שחייבים להנציח

יש רגעים שחובה להנציח כמו שאתם רואים  בתמונה בצד יש באפשרותנו להגיש ככה את הדלים הזוהרים באולטרה כולל מיתוג מלא של האירוע שלכם בקונספט יחודי שעוד לא ראיתם בשום מקום אחר.

 

בואו ניתן לתמונות לדבר ↓

מסיבת פול מון לאירועים - זה הראשון במגנט!

תאילנד אמנם רחוקה מאתנו כמה אלפי קילומטרים, אבל זה ממש לא אומר שאי אפשר להביא את הניחוחות, החשמל והאווירה הישר אל תוך רחבת הריקודים.

חשבתם לשלב זוהרים לחתונה המתקרבת? עכשיו יש לכם את האפשרות לשדרג את האירוע המתקרב עם אטרקצית פול מון לחתונה שבה אתם הופכים את הרוקדים והרוקדות לזוהרים בפני עצמם! אירוע ששובר את הקרח ומכניס את כולם מיד לאווירה.

ראשונים בשירות

זוהרים לחתונה? ומה לגבי אטרקציות נוספות? ואיך באמת נדאג לאירוע בלתי נשכח?

הרבה שאלות, הרבה לחצים, ובדיוק ברגע הזה חשוב למצוא אנשי מקצוע שירגיעו אתכם, יתנו לכם מענה מקצועי ויבטיחו לכם אירוע מהסרטים.

בראשון למגנט אנחנו מחזיקים ברזומה של למעלה מעשור בשלל אירועי שמחה; מאירועי ברית ועד אירועי מצווה, מחתונות מרהיבות ועד לאירועי עובדים וכנסים.

לא בטוחים באילו גימיקים זוהרים לחתונה לבחור?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי. יחד נרכיב חבילה שתותאם אישית אליכם.