מראת סלפי לאירועים

  • ה-אטרקציה של שנת 2020!
  • הכי מיוחד, הכי מגניב, האורחים עפים על זה!
  • הדפסה מיידית באיכות הגבוהה ביותר שקיימת

החל מ-

ש״ח

מראת סלפי לאירועים

כולם אוהבים להצטלם, ובמיוחד באירועים, כאשר כולם משקיעים בעצמם ונראים במיטבם. בסופו של דבר מה שיישאר בזיכרונם של האורחים שלכם חודשים ושנים לאחר האירוע זה התמונות. לכן כדאי להשקיע בתמונות ולדאוג שיהיו הכי טובות ואיכותיות שאפשר, וגם יספקו חוויה ייחודית ומרגשת לאורחים שלכם. כל זאת מתאפשר באמצעות מראת הסלפי. 

טכנולוגיה ייחודית למראת סלפי לחתונה

מראת סלפי היא הדור הבא של תא הצילום. מדובר בטכנולוגיה חדשנית ומגניבה ביותר. המצטלמים עומדים מול המראה ורואים את ההשתקפות שלהם, את הפוזה שבחרו ואת הפרצוף שלהם, לצד התוכן שאתם בוחרים שיצטרף לתמונה – לדוגמה כיתוב עם נושא האירוע. בתוך המראה חבויה מצלמה, והמראה בעלת מסך מגע, כך שהאורחים יכולים לצלם את עצמם על ידי לחיצה על המסך. 

אטרקציה מרגשת למראת סלפי לבת מצווה 

המראה גורמת לאורחים לרצות להצטלם, כך שמובטחות תמונות מהממות מהאירוע. מעבר לתמונות היפות, השימוש במראת הסלפי הוא חוויה מיוחדת בשביל האורחים, שסביר שלא נחשפו לאטרקציה כזו מעולם כיוון שזוהי טכנולוגיה חדשה יחסית. השימוש במראה מהווה אטרקציה שלמה בפני עצמו. היא כוללת אנימציות שונות ומדליקות, וסאונד בעת התצלום, כך שהיא גם ללא ספק משמשת לבידור האורחים.

מזכרת בלתי נשכחת למראת סלפי 

לאחר הצילום המראה מדפיסה את התמונה עבור האורחים עם המסגרת שאתם בחרתם שתתווסף לאירוע, כך שיוצאות תמונות מדליקות וממותגות. האורחים שלכם ישתפו את התמונות עם חבריהם ומשפחותיהם ברשתות החברתיות, וכולם יוכלו לראות כמה כיף ומגניב היה באירוע שלכם.

פונקציות בהתאמה אישית מראת סלפי

כמובן שיש אופציות שונות ומגוונות לשימוש במראת הסלפי. ניתן לבחור אפקטים מיוחדים שיתווספו לכל התמונות, ניתן לבחור רקע מותאם אישית וניתן לבחור כי הצילום יהיה של סרטון קצר וייצור GIF עבור האורחים שלכם. אופציה נוספת היא לאפשר לאורחים לצייר בעצמם ציורים שיתווספו לתמונות של עצמם, כמובן הכל מודפס על מגנטים לאירועים גדולים ומיוחדים.

מראת הסלפי צוברת תאוצה עם השנים ונעשית יותר ויותר פופולרית, רבים מזמינים כאלו לחתונות, בת מצוות ואירועים משפחתיים אחרים שונים.  אם אתם מחפשים אטרקציות לאירוע הבא שאתם מתכננים, מראת הסלפי היא אופציה מצוינת. היא תבדר את האורחים שלכם, תיצור אווירה כיפית וחדשנית ומעל הכל תספק תמונות מרהיבות לכולם, כך שהאירוע שלכם ייזכר לטווח הרחוק.

שנים של ניסיון בתחום

מראה מראה שעל הקיר... מי האטרקציה הכי שווה בעיר? (;

אטרקציה שאסור לפספס!

כי אין כמו לעשות סלפי עם מראת סלפי לאירועים

סלפי בטלפון זה כל כך העשור הקודם!