בלוקים מעץ- חדש!

  • ללא הגבלת כמות! בלוקים בגודל 10X10
  • הדפסה באיכות מושלמת
  • מתחייבים לשירות הטוב ביותר

מחיר מיוחד, רק ב-

ש״ח

בלוקים מעץ לאירועים היא אטרקציה חדשנית לאירוע מושלם! לאחר עשור עם מגוון גדול של מגנטים לאירועים ״הראשון במגנט״ גאים להציג את הדבר הבא, בלוקים מעץ עם אחריות לכל החיים. בלוקים מעץ זו אטרקציה יוקרתית במחיר ממש משתלם. אין ספק שהאורחים שלכם ירגשו את ההשקעה שלכם באירוע  בזכות הבלוקים מעץ המיוחדים.

אנו מקפידים על בלוקים מעץ באיכות הגבוהה ביותרומבטיחים לכם אתה השירות, המקצוענות והיחס הטוב ביותר על מנת להפיק לכם אירוע יוצא מן הכלל

שנים של ניסיון בתחום

מזכרת איכותית לאורחים

בלוקים מעץ עם הדפסה של תמונות האוחרים שלכם באיכות הגבוהה ביותר זו אטרקציה שלא רואים בכל אירוע. תנו לאורחים שלכם מזכרת אמיתית מערב בלתי נשכח, כזאת שתשאר איתם לכל החיים ותנציח את הרגעים המנצחים באירוע. בלוקים מעץ זו ה-אטרקציה החדשה בתחום ואין ספק שבכל אירוע האורחים מתלהבים למראה הבלוקים עם התמונות שלהם.

בלוקים מעץ לכל האורחים

חברת הראשון במגנט בעלת מוניטין גבוהה בתחום האירועים. חשוב לנו שאתם וכל האורחים שלכם תהנו מכל רגע באירוע שלכם. אנחנו מאמינים בלתת את השירות הטוב ביותר בשילוב עם מקצועיות ויחס אישי לכל לקוחותינו. כך אנו פועלים כבר מעל 12 שנה. אנו מתחייבים לעשות הכל על מנת לספק לכם את האירוע המושלם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח תמיד לעמוד לרשותכם.

בואו ניתן לתמונות לדבר ↓