רקדניות ברזילאיות לאירועים

  • קרנבל ברזילאי מטורף
  • רקדניות ברמה שלא ראיתם
  • קרנבל ברזילאי אמיתי !

החל מ-

ש״ח

רקדניות ברזילאיות לאירועים – קרנבל ברזילאי מה זה בכלל?

קרנבל ברזילאי מקורו בחג המתקיים בברזיל במשך ארבעה ימים כחמישים יום לפני חג הפסחא.  במהלך ארבעת הימים של הקרנבל, ניתן לצפות בברזיל בתהלוכות רחוב הכוללות משאיות עם מוזיקה ואנשים הרוקדים סביבם. הקרנבל בריו דה ז'ניירו הינו הקרנבל המפורסם ביותר. בנוסף, מתקיים מצעד גדול שמטרתו לחגוג את התרבות הברזילאית. 

לרוב אירועי הקרנבל מתלווים תזמורת כלי הקשה ונשיפה. סגנונות המוזיקה בקרנבלים השונים יכללו סמבה, מרקטו, אשה, סמבה- רגאיי, פרבו מארש ועוד. כאמור, ברוב האירועים הציבור ירקוד לצלילי המוזיקה אין ספק שזו אטרקציות לחתונה מטורפת.

הקרנבל הברזילאי מושך לברזיל מאות אלפי תיירים כל שנה מרחבי העולם. היעדים המבוקשים ביותר יהיו הקרנבל המרכז בריו דה ז'ניירו, רסיפה וסלבדור. הפעילות התיירותית לצד מכירת התחפושות, מכירת שתייה, מכירת המוזיקה וסעיפי מסחר שונים גורמים לקרנבל הברזילאי להיות תעשייה המגלגלת מיליארד ריאלים לשנה.

איך להפוך את האירוע שלכם לקרנבל  עם רקדניות ברזילאיות לאירועים

בארץ ישנם להקות ברזילאיות וחברות הפקות שונות המייבאות את תרבות הקרנבל הברזילאי לאירועים ומופעים שונים. אם אתם אוהבים את הקונספט שווה לעשות בדיקה עם חברת הראשון במגנט על מנת להזמין את הקרנבל עד לפתח הבית שלכם.

מה נותן קונספט קרנבל ברזילאי לאירוע

בעידן שבו ישנם אירועים רבים, חגיגה בנושא הקרנבל של ברזיל תביא לאירוע שלכם הרבה שמחת חיים, צבעוניות וכן גם ייחודיות מכל שאר האירועים שקוראים בחייכם. 

מתי מומלץ לעשות חגיגה כזו מטורפת של רקדניות ברזילאיות לאירועים

אם התרבות הבראזילאית קוסמת בעינכם, אתם אוהבים את הצבעוניות ואתם רוצים חגיגה שתרים את כל חבריכם על הרגליים אל תתלבטו בכלל, קונספט קרנבל ברזילאי הוא הדבר המדויק שמתאים לכם לאירוע המיוחד שתעשו עם חבריכם. 

קרנבל ברזילאי עם הראשון במגנט

כדי להצליח ליצור אירוע מיוחד, מדהים וצבעוני אסור להתפשר על איכות. חברת הראשון במגנט קיימת כבר שנים רבות ובעלת ניסיון רב בתחום האירועים. לבחור לחגוג איתם את הקרנבל הברזילאי זה הדבר הנכון עבור האירוע שלכם. החברה תיתן לכם שירות אדיב ומקצועי ובכך תוכלו להגיע לאירוע שלכם רגועים, נינוחים וללא דאגות כלל. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבוע לכם את הקרנבל הברזילאי של פעם בחיים.

שנים של ניסיון בתחום