קיר פרחים לאירועים

  • ממותג בראשי תיבות שמות הזוג באנגלית
  • בגודל 2.5 על 2.5 מטר כולל שטיח אדום
  • אטרקציה מיוחדת שמתאימה לכל סוגי האירועים!

החל מ-

ש״ח

קיר פרחים לאירועים – קיר פרחים לחתונה 

מפעם לפעם ניתן לראות אטרקציות חדשות ומרהיבות הנכנסות לעולם החתונות והאירועים, כאשר מטרתן להוסיף אלמנטים לקישוט האירוע. אחד האלמנטים הידועים בקישוט אולמות האירועים הוא הוספת סידורי פרחים מסוגים שונים כאשר מידי פעם ניתן לראות השתכללות בתחום עיצוב הפרחים. בתקופה האחרונה נוסף אלמנט של סידור הפרחים בצורת קיר. לרוב, הקיר כולו יהיה מורכב מפרחים מסוגים ומצבעים שונים. בנוסף, ניתן לשלב אלמנטים נוספים, כמו חיבור גופי תאורה, דבר שיוסיף למראה היוקרתי. מעבר להיות הקיר אלמנט קישוט מרהיב, כיום בעידן הרשתות החברתיות, אורחים רבים וגם המארחים ייהנו להצטלם על רקע הקיר, כאשר ניתן גם להוסיף שטיח אדום להגדלת האפקט ושטח הצילום.  

קיר פרחים לאירועים שלכם

קיר הפרחים יתאים למגוון רחב מאוד של אירועים. תוכלו לשלב זאת בחתונות, אירועים עסקיים, מסיבות רווקות, בריתות, בר ובת מצווה ועוד. וודאו עם החברה דרכה תזמינו את הקיר כי את הקמתו הם יבצעו לפני הגעת האורחים, זאת כדי שתוכלו להספיק גם אתם להצטלם יחד עם 

הקיר לפני שיגיעו שאר האורחים.

תוספות לאירוע שלכם

כדאי לדעת כי ישנם אלמנטים נוספים אותם ניתן לשלב בקיר הפרחים המעשירים את העיצוב. ניתן להוסיף שטיח לבן או אדום למראה יוקרתי יותר, ניתן להוסיף תאורה מקצועית שתאפשר לתמונות לצאת יפות יותר, ניתן גם לשלב אותיות (שמה של החברה, הזוג, התינוק וכו'..) בתוך קיר הפרחים שידגישו מילה אשר ברצונכם שישימו לב אליה. בנוסף, יש אפשרות לשלב חבלים מוזהבים ומוארים, פמוטים ואלמנטים נוספים. כמובן שכל תוספת כזו תהיה כרוכה בהוספת תשלום.

קיר פרחים לאירועים עם הראשון במגנט
אם אתם רוצים משהו ייחודי ומעוצב לאירוע שיגיד לאורחים שבוצעה השקעה רבה קיר פרחים הוא הבחירה הנכונה עבורכם. בנוסף, חשוב לבחור חברה מקצועית שתאפשר לכם להיות רגועים לפני האירוע ותקים את קיר הפרחים באופן עצמאי ללא התערבות שלכם כלל. חברת הראשון במגנט נותנת את השירות האיכותי ביותר ולא תיתן לכם להתפשר על קיר פרחים שלא יתאים לקונספט האירוע שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונתאים לכם קיר פרחים מיוחד שיגרום לאנשים להגיד וואו.
שנים של ניסיון בתחום

קיר פרחים ממותג!

תמיד אנחנו מחפשים משהו חדשני ומלהיב לאירוע, קיר פרחים ממותג עם הלוגו שלכם או עם התמונה.
קיר פרחים בגודל של 2.5 מטר על 2.5 מטר כולל שטיח אדום פשוט וואווו.

יש רגעים שחייבים להנציח

אנו מצלמים את כל האורחים על גבי הקיר פרחים וכל התמונות יוצאות עם הרקע מושלם, האורחים מרגישים מאוד מיוחדים ברגע הצילום, על גבי הקיר פרחים כי בינינו מתי באמת יוצא לנו להצטלם בקיר פרחים ?

שאלות - תשובות בנושא קיר פרחים

הקיר ענק! המוזמנים שלכם ישמחו להצטלם איתו, וזוגות יוכלו לייצר תמונות רומנטיות ובלתי נשכחות.

הקיר בגודל 2.5 מטרים על 2.5 מטרים. הוא כולל שטיח אדום שיוצר מראה יוקרתי ושטח סטרילי ליצירת תמונה מושלמת.

הכל מהכל. חתונה, בריתות, ימי הולדת, אירועים עסקיים, כנסים – הוא שובר את הקרח ויוצר אווירה מזמינה במיוחד.

הזמינות שלנו גבוהה. גם בשיא העונה אנחנו עושים את מירב המאמצים לספק מענה מקיף לכל לקוחותינו. המטרה שלנו היא לעשות כיף על הלב לכל החוגגים והחוגגות 🙂