צלם סטילס

  • האיכות הטובה ביותר שקיימת
  • התחייבות לשירות הטוב ביותר
  • חבילת צילום סטילס ווידיאו משתלמת

החל מ-

ש״ח

צלם סטילס לאירועים

אל תתנו לעידן הטלפונים החכמים לבלבל אתכם. אל תוותרו על צילום איכותי ומקצועי של צלם אירועים המנציח את הרגעים היפים של החיים. המאמר יעסוק בשירותיו של צלם תמונות לאירועים וכיצד לבחור בצלם מקצועי.

תמונות סטילס מעוצבות

לא משנה אם האירוע שלכם קטן או גדול, חשוב שתזכרו אותו ותנציחו את הרגעים הכי יפים שלכם בצורה איכותית ומקצועית. צלם תמונות לאירועים לא רק יצלם את האירוע מזוויות ומרחקים שונים ויפתח את התמונות, הוא גם יעצב אותן באלבומים. כיום נהוג לקבל אלבום דיגיטלי מעוצב בו מוסיפים עיטורים, מסגרות וכיתוב. חלק מהתמונות בשחור-לבן, הגדלים שונים והמזכרת היא לכל החיים.

גם לפני האירוע נהוג לעשות צילומי סטילס ולעצב אותם בבוק של הבר/בת מצווה או של הזוג הטרי. ניתן גם להקרינם כמצגת באירוע.

סגנונות הצילום באירועים

ישנה חשיבות לצילום התמונות ודרך הצגתן. תוכלו לבחור מתוך 2 סגנונות: צילום מבויים וצילום דוקומנטרי. בצילום המבויים הצלם יעזור לבחור את אתרי הצילום, התנוחות ורעיונות מקוריים תוך העמדה של המצולמים. לעיתים אף יעשה שימוש בתאורה מלאכותית. כמו בצילומי דוגמנות, התמונות ייצאו נקיות, ערוכות ופחות טבעיות, אך הן יספקו את המטרה. לעומת זאת, בצילום הדוקומנטרי תהיה תחושה טבעית יותר. הצלם ייתן דגש לסיפור אותו אתם רוצים לספר, יתפוס את הרגעים הקטנים ואת הרגשות שלכם. לא כולם אוהבים את הסגנון הזה כיוון שאינם רוצים להנציח רגעים מביכים ומעוניינים לצאת במיטבם. 

מהם הקריטריונים לבחירת צלם מקצועי?

צלם מקצועי צריך להיות איכותי, עם יחסי אנוש ובעל ניסיון. בדקו באתרי האינטרנט או בקרב מכרים חוות דעת על צלמים שעשו להם את האירועים, בקשו המלצות והשוו מחירים.

צלם טוב הוא גם צלם שעומד בזמנים. תאמו מראש תאריך בו תקבלו את האלבומים, תאמו מראש את כמות התמונות והעלויות. 

במידה ונעזרתם בהפקת מצגת או בוק לאירוע תצטרכו לקבוע צילומים גם לפני האירוע וחשוב שהצלם לא ישנה אותם ברגע האחרון או יעדר מהם. האמינות היא אחד מהקריטריונים החשובים בבחירת צלם. צלם מוכשר ואחראי יצלם על פי הסיפור שלכם וסגנון הצילום אותו תבחרו ויעזור ברעיונות השונים.

 

 

 

שנים של ניסיון בתחום

בואו ניתן לתמונות לדבר ↓