עץ פירות לאירועים

  • פשוט ט י ר ו ף! האורחים לא יפסיקו להתלהב
  • כשרות למהדרין לכל האולמות
  • מכוון רחב של פירות טעימים וטריים
  • חיתוך אומנותי ועיצוב עם הרבה ״וואו״

החל מ-

ש״ח

איך תעצבו את עץ הפירות לאירוע שלכם

עץ פירות רק אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, החלטתם לחפש משהו ייחודי עץ פירות המלווה במגוון פירות רעננים וטעימים. אך התכנון שלכם עוד לא הסתיים, עליכם להחליט בנוסף לכך, איך אתם מעצבים את העץ שלכם. 

ישנו מגוון עצום של פירות אפשריים, וההחלטה לבחור את סוג וכמות הפירות המושלמת לעץ היא לא החלטה שאפשר לזלזל בה. כך תוכלו לעצב את עץ הפירות שלכם בדרך המושלמת לאירוע שלכם:

השקיעו במראה וגם בטעם

כשאנחנו רואים את המנות המוגשות אלינו במסעדות, או אפילו כשאנחנו צופים בתוכניות בישול, אנחנו בוחנים את המנות לפי המראה ולפני שיוצא לנו לטעום אותן. ממש בדומה לכך, האורחים שיגיעו לאירוע שלכם ישפטו קודם כל את עץ הפירות לפי המראה, ורק אז ינסו את הפירות שלו. הרי, אם העץ יעורר עניין בעיני האורחים, הם ירצו לטעום מפירותיו. 

התייעצו עם מעצבים, בחרו עץ יפה ומרשים, השקיעו בתאורה ובקישוט העץ, ועשו הכל בשביל שהעץ יראה יוקרתי, מושקע ומרשים.

הפכו את העץ לאטרקציית האירוע שלכם

אחרי שתתכננו את המראה של העץ, תשקיעו בעיצוב שלו ותדאגו לכך שהמראה שלו יהיה הכי מרשים שאפשר, הגיע הזמן לחלק הכי חשוב, הפירות כמובן!

העץ יכול להכיל עד כ 40 ק"ג של פירות העונה, מקולפים ונחתכים באותו היום של האירוע. מבחר הפירות שלכם הוא גדול, לכן מומלץ להתפרע ובענק. בחרו כל פרי שעולה לכם לראש, כל פרי שאתם חושבים שיכול לתרום לייחודיות האירוע שלכם. עץ הפירות הוא אטרקציה לאירועים לכל דבר, לא מדובר רק בשירות קייטרינג, לכן מומלץ להפוך את העץ לאטרקציית האירוע שלכם באמצעות מבחר פירות מגוון, מרשים ורחב.

מקמו את העץ במרכז האירוע

רכשתם את עץ הפירות, השקעתם בעיצוב שלו ובחרתם כמות גדולה ומגוונת של פירות לקהל האורחים. בשלב זה, עץ הפירות כבר הפך ללב האירוע שלכם. לכן, בדומה ללב האדם, שממוקם באמצע גופנו, מקמו את עץ הפירות במרכז האירוע שלכם. תנו לו את הכבוד המגיע לו!
כך עץ הפירות היפה שלכם יהיה הסיבה שהאירוע שלכם ייזכר לשנים רבות. בהצלחה!
שנים של ניסיון בתחום

עץ פירות לאירועים שלא תראו בשום מקום אחר!

עץ פירות לאירועים בגובה 3.5 מטר, רוחב של הענפים נפתח לקוטר 3 מטר (!). העץ מעוצב ומאובזר בעיצוב מתאים והכי חשוב- מלא בפירות הכי טעימים והכי טריים שיש.

אטרקציה שמשדרגת את האירוע

העץ ממוקם באירוע מתחילתו ועד סופו כחלק מעיצוב האולם, יש לו חיבלול כדי לשמור על המתחם והיוקרתיות שלו ,וכמובן איש צוות שדואג לסדר ניקיון ופתיחת הבר.