עמדות מולטימדיה לאירועים

  • עמדות מולטימדיה מדליקות
  • שולחנות משחק חדשים
  • צוות הפעלה ברמה גבוהה

החל מ-

ש״ח
לחץ על התמונות להגדלה

עמדות מולטימדיה לאירועים – שולחנות משחק לבר מצווה

משחקי מולטימדיה מאוד פופולריים ואהובים על ילדים, אך גם לא מעט מבוגרים אוהבים לשחק בהם. המאמר יעסוק בהתאמת עמדות מולטימדיה לאירועים וכיצד לבחור אותן.

אפשר גם בבית

עמדות מולטימדיה לאירועים מתאימות בעיקר לאירועי בר ובת מצווה אך לא רק. אפשר להזמין אותן גם לימי הולדת, ימי גיבוש וחתונות. גם המבוגרים אוהבים לשחק בקונסולות וכך הם פורקים מתחים. אם החלטתם לערוך אירוע בבית זהו רעיון מצוין להפעלה ולעיסוק של הילדים. רובם משחקים מדי יום במחשב אך בזמן האירוע המשחק הופך לחברתי, מגבש ומהנה יותר. תוכלו לבחור משחקי הרפתקאות, מרוץ מכוניות, כדורגל, כדורסל או כל תחום אחר ולייצר אווירה של כייף. הקונסולות הפופולריות הן: סוני פלייסטיישן 3 ו-4, נינטנדו ו-x-box.

כיצד בוחרים עמדות מולטימדיה?

את בחירת עמדות המולטימדיה יש לעשות על פי מספר האורחים, סוג האירוע, המקום וגיל האורחים. כאשר מספר המוזמנים קטן וזוהי מסיבה כיתתית, רצוי לבחור ב-3 עמדות מולטימדיה. באירוע גדול יותר ניתן גם לשלב גם מציאות מדומה ושולחנות משחק. מכיוון שזוהי אטרקציה שכולם ירצו לשחק בה חשוב לבחור כמה עמדות. וכך לא יעמדו בתור לאורך זמן. את העמדות יש למקם בצד האירוע כדי לא להפריע למעבר לשולחנות האוכל או לאורחים המבוגרים. את המשחקים בחרו לפי תחומי העניין של החוגג היודע מה חבריו אוהבים.

שולחנות משחק לבר מצווה פעילות תחרותית
בעת המשחק בקונסולות ניתן לייצר אווירה תחרותית הנושאת פרסים ולעודד את המשתתפים במשחק. חשוב לתת הזדמנות לכל הילדים להשתלב במשחק ואפילו לחלק אותם לשתי קבוצות. כך כל חבר בקבוצה יתנסה במשחק ויתרום לניצחונה. חשוב גם להעניק פרס ניחומים לקבוצה המפסידה. 

ישנן גם עמדות מולטימדיה עם שטיחי ריקוד ומסכים מולם עומדים הילדים ורוקדים. פעילות כזו יכולה לשדרג את האירוע ולשמח מאוד את האורחים.

לסיכום, לחברת הראשון במגנט המספקת שירות של עמדות מולטימדיה יש צוות מפעילים מהיימן שעוזר לילדים המשחקים, מתפעל את העמדות ודואג לסדר באזור. חשוב לבחור לאירוע שלכם חברה מקצועית עם שירת אדיב שלא מתפשרת על איכות האירוע שלכם וכך הופכת אותו לאירוע מדהים.

שנים של ניסיון בתחום