מסך ירוק לאירועים

  • אטרקציה מיוחדת שלא רואים בכל אירוע!
  • מגוון רחב של רקעים לבחירתכם
  • הדפסה באיכות הטובה ביותר שקיימת היום

החל מ-

ש״ח

כיצד מסך ירוק לאירועים משדרג את האירוע

בין אם אתם עומדים לערוך אירוע כזה או אחר, אין ספק שתצטרכו לקחת בחשבון אי-אלו פרמטרים שונים אשר מרכיבים את התמונה המלאה. והתמונה המלאה היא, כמובן, אירוע מושלם לכל אורח ואורחת. בואו נבין כיצד מסך ירוק לאירועים מהווה את אחת האטרקציות הכי לוהטות בעולם האירועים ב-2020. 

אם מסתכלים עליו מהצד, מסך ירוק לאירועים נראה כמו כל מסך לבן אחר, רק בצבע. אבל זה לא ממש ככה. למעשה, המסך הירוק מהווה חומר גלם ביד היוצר, עליו ניתן להלביש כל מיני תפאורות ורקעים מסוגים שונים, מה שהופך כל תמונה ליותר ויותר מעניינת. רוצים לשדרג את האירוע, או מחפשים אחר אטרקציות לאירועים? הנה הדבר הבא בעולם האירועים והשמחות:

אטרקציות לאירועים: מסך ירוק לאירוע

מסך ירוק לאירועים מהווה את אחת מאטרקציות האירועים המומלצות ביותר ל-2020, ואתם מוזמנים להכיר אותו עוד היום. מדובר, למעשה, במסך פשוט לכל דבר, שעליו אפשר להקרין כל מיני רקעים ודוגמאות, ככה שכל תמונה מקבלת עניין לגמרי משלה. חיפשתם ייחוד? מצאם את זה בעזרת אותו מסך ירוק. 

דבר זה הופך את הזיכרונות המתועדים שלכם מהאירוע לבלתי נשכחים, במיוחד אם אתם מעוניינים לשתף את התמונות האלו במדיות החברתיות כמו שכולנו עושים בימינו. לידיעתכם, בימינו יש כבר אפילו תאי צילום לאירועים אשר ניתן לשתף באמצעותם את התמונות תוך שניות באינטרנט (ישירות מהאירוע). 

באיזו אטרקציית אירוע נבחר?

בכל מקרה, בין אם אתם בוחרים באטרקציה כזאת או אחרת לאירוע שלכם, אתם גם תצטרכו לוודא שהתמונות ייצאו מהממות, וכאן בדיוק נכנס לתוקף תפקידו של המסך הירוק! כאשר מאחורי כל תמונה מוקרן נוף קצת אחר ודוגמאות אחרות, אין ספק שהתמונות שלכם מהאירוע ייצאו הכי צבעוניות וייחודיות. 

ואין ספק, כולנו יודעים שבשנת 2020 אנשים אוהבים לתעד, במיוחד אם מדובר באירועים. אז תכינו את האורחים שלכם, תגידו להם שיתלבשו הכי יפה שאפשר, כי ניתן לצלם אותם גם ב"הוליווד" אם הם ירצו! (פשוט תוקרן על המסך הירוק תמונה של הוליווד). בהחלט נחמד. תהנו! 

שנים של ניסיון בתחום
מסך ירוק לאירועים, איך זה עובד?

זה פשוט! אנחנו מצלמים את הארחים שלכם העמדת המסך הירוק, בוחרים רקע מיוחד ומדפיסים באיכות הגבוההה ביותר! האורחים שלכם מקבלים כבר במהלך האירוע את התמונות המיוחדות עם אפקט של ״וואוו״!

אטרקציה שלא רואים בכל אירוע!

הראשון במגנט גאים לספק לכם אטרקציה שלא תראו בכל אירוע, הקיר הירוק משדרג את האירוע שלכם ויוצר מזכרות ייחודיות מהאירוע שלכם.