מיני מי 3D לאירועים

  • האטרקציה שכובשת את שנת 2020!
  • הדפסה איכותית בזמן האירוע על בסיס קשיח
  • כולל מעמד עם הקדשה

החל מ-

ש״ח ל-200 יחידות

מיני מי 3d יש דבר כזה, ואתם לא מאמינים עד כמה זה מטורף ומעיף את כל האורחים!
יש מלא אטרקציות לאירועים שעושות רעש וגורמות לאנשים לרצות להתעניין ולהתלהב מהאטרקציה אך אין ספק שבתחום הזה מיני מי 3d לוקחים את האליפות עד כה בהליכה. מיני מי 3d זה פשוט ממכר ואהוב כל כך אבל הפעם עם טוויסט מיוחד במינו, הכל מודפס בזמן האירוע, התמונה מודפסת על בסיס קשיח כולל מעמד עץ עם הקדשה, ובאיכות הגבוהה ביותר.

שנים של ניסיון בתחום

למה כדי מיני מי 3D?

כידוע, אחת הבעיות של הדפסהעל אטרקציות אחרות שבאמת כבר עשו הכל אבל יום יש לכם הזדמנות להיות בין הראשונים עם אטרקציה מדהימה המוצרים שלנו מחזיקים מעמד באיכות תמונה גבוהה במיוחד לכל החיים. ואפילו מתחייבים על זה.

איך מתבצע הצילום מיני מי 3D?

אם אתם רוצים להזמין צילום מדליק שכזה, כדאי שתכירו קצת את התהליך שבו ההפקה של המיני מתבצעת, אז בשלב המקדים כמובן על בעלי השמחה לשבת עם הצלמים לצורך סיכום של פרטי החבילה שהם מבקשים, כמו לדוגמא כמה חתיכות יצולמו, האם החבילה היא בלתי מוגבלת, כמה שעות הצלם יהיה נוכח וכמובן כמה תעלה החבילה לכל אחת מהאופציות הקיימות. בשלב הבא, על הזוג לבחור את הכיתוב שנעשה מראש, לכל אחד יש את הרעיונות שלו,חשוב לעבור על הפרטים האלה ולא לגלות ברגע האחרון שהפריים בכלל לא מה שרציתם וציפיתם. 
בזמן האירוע, הצלם יצלם את כל האורחים שמגיעים לקבלת הקהל ויכין עמדה מדליקה שתיכנס עם הרבה כבוד והתלהבות לרחבת הריקודים וכולם יחטפו את מיני מי 3d שלהם בהתלהבות ושמחה עצומה. ואתם תדעו שעשיתם את שלכם, שעשיתם בדיוק את הרושם שרציתם לעשות.