טבעת פרחים לאירועים

  • טבעת פרחים ענקית
  • מוספים את השמות שלכם בטבעת
  • שואו ואיכות ברמה שלא ראיתם!!!

החל מ-

ש״ח
לחץ על התמונות להגדלה

טבעת פרחים לאירועים – לחתונה 

במהלך חייכם יתרחשו מספר אירועים משמעותיים אותם תבחרו לחלוק אותם עם חברים, בני משפחה, בני זוג ועוד. החל מיום האהבה ועד חתונה, בר מצווה, ברית, בריתה וכדומה. אחד הטרנדים החמים כיום באירועים בו שתוכלו להשתמש על מנת לקשט ולהוסיף אווירה רעננה וצבעונית הוא טרנד שזירת הפרחים. יש אין ספור רעיונות לשזירת פרחים שיכולים להשתלב באירוע שלכם. בין אם זה זר פרחים, ובין אם זו שזירה מעניינת כמו טבעת פרחים בה ניתן להשתמש ככתר ליום הולדת או כצמיד על הילד. יש אין סוף אפשרויות בהן אפשר לשחק עם הקישוט.

כשאתם בוחרים פרחים לקישוט, כדי לא לטעות בבחירה, כדאי להשקיע קצת זמן מקדים בחשיבה על סוג וצבע הפרח. אם אין לכם הבנה בנושא תמיד תוכלו להיעזר באיש מקצוע. עליכם לקחת בחשבון את סוג האירוע, הטעם האישי של האדם הרלוונטי אתו תחגגו וכו'.

טבעת פרחים לחתונה

כל זוג שמתחתן משקיע השקעה רבה בבחירת האולם ועיצובו. ישנם אלמנטים רבים אותם צריך לבדוק. בין היתר: מיקום האולם, מיקום החופה, הגן, החלל הפנימי ועוד. זוגות רבים רואים בסידורי הפרחים בחתונה את אחד העיצובים החשובים ביותר ולא סתם. הפרחים מוסיפים צבעוניות ורעננות למרחב הפנימי. בנוסף, סידור פרחים נכון ועשיר מוסיף מראה יוקרתי לחתונה. לעיתים, ניתן לראות אולמות שלפני סידור הפרחים נראו חיוורים וחסרי כל חן ולאחר הסידור, ביחד עם תאורה נכונה האולם משנה את פניו. בנוסף, גם החופה והגן ישתנו כליל עם סידור הפרחים הנכון. אחד הטרנדים המרכזיים כיום הוא לשלב בעיצוב החופה מסביב סידורי פרחים ענקיים שמוסיפים רבות לאווירה הרומנטית.

טבעת פרחים עם הראשון במגנט

כדאי לדעת כי בסגנון הפרחים ועיצוב הזרים בחתונות חלים שינויים משנה לשנה, זאת מאחר וישנה התאמה בין הטרנדים הנהוגים בתחום האופנה והעיצוב. מעניין לדעת, כי בשנה האחרונה הצבעים הפופולריים ביותר היו ורוד סומק וירוק נענע. עוד כדאי לדעת כי ורדים ואדמוניות הם פרחים פופולריים מאוד. שילובים פופולריים נוספים הם השחור והלבן, סגול וליים וזהב וכסף. בכל אופן, כמובן שאת ההתאמה והבחירה תעשו לפי טעמכם האישי.

עקב בשינויים הרבים שקורים היום בעולם האירועים, חשוב לבחור חברה מקצועית שקיימת שנים רבות כמו הראשון במגנט שתיתן לכם את השירות והמענה שאתם צריכים כאשר אתם בוחרים טבעת פרחים לאירוע שלכם.

שנים של ניסיון בתחום