זיקוקים לחתונה

  • ברשותנו רשיון + ביטוח!
  • זיקוקים הטובים ביותר
  • ציוד ברמה הגבוהה שיש

החל מ-

ש״ח

זיקוקים לחתונה

זיקוקים לאירועים הקלסיקה הבינלאומית שעולה על כל דמיון – אין אירוע מושלם בלי זיקוקים הראשון במגנט מתחייבים שתקבלו מחיר ושירות הטוב ביותר החל מימי הולדת ועד אירועי ענק. אין מילים לתאר את היופי והשואו המדהים שהזיקוקים נותנים להשלמת האירוע קיים מבחר רחב של זיקוקים: זיקוקי שמיים, מפלי אש, זיקוקי רצפה, מניפות ועוד אין סוף אפשרויות מגוונות שעולות על כל דמיון…

לידע הלקוחות חל איסור מוחלט מכיבוי אש להפעיל זיקוקים בפנים האולם, האטרקציה החלופית לזיקוקים בסלואו היא בלונים מתפוצצים לחץ להתרשמות.

יש לציין כי בידינו רישיון להפעלת זיקוקים לחתונה ולאירועים וביטוח – דבר שחשוב מאוד לוודא עם כל אדם העובד עם זיקוקים למיניהם.

שנים של ניסיון בתחום

זיקוקים בכניסה לחופה

אחרי שכולם אכלו בקבלת פנים הגיע רגע האמת הרגע המרגש ביותר של הערב שהוא הכניסה לחופה, אין לתאר במילים את המעמד של החתן כלה את ההתרגשות ואת האדרנלין שזורם בגוף. הורים מלווים את החתן לחופה הורי הכלה מלווים עד לקטע של תחילת השביל החתן יורד לכלה בשיא ההתרגשות מכסה אותה עם ההינומה צעד ראשון לכיוון החופה ושוס! שביל מטורף של זיקוקים מלווה את החתן כלה לתוך החופה בהתרגשות עצומה.

זיקוקי דינור לאחר שבירת הכוס

חברת הראשון במגנט מתמחה בהפעלות זיקוקים גם בחתונות וגם בימי העצמאות, מופעים מרהיבים של זיקוקי דינור בכל המחירים להתרשמות לחצו למעבר לדף זיקוקי דינור.