השכרת מתנפחים לאירועים

  • מתנפחים מטורפים מכל הסוגים
  • טרמפולינות מיוחדות ביותר!
  • איכות ברמה שלא ראיתם!!!

החל מ-

ש״ח
לחץ על התמונות להגדלה

השכרת מתנפחים לאירועים

פעילות באמצעות מתנפחים היא פעילות אקטיבית, מהנה ומשמחת, המתאימה לימי הולדת, בר או בת מצווה, מסיבות בריכה ועוד. המאמר יפרט כל מה שרציתם לדעת על השכרת מתנפחים לאירועים ולמה הכי כדאי לבחור בנו.

מתנפחים לבת מצווה 

השכרת מתנפחים לאירועים צריכה עם מתקנים בטיחותיים ואיכותיים. על המבוגר האחראי לשים לב לכמות הילדים הקופצים על המתנפח ולדאוג שכולם יחלצו נעליים ויוציאו דברים חדים מהכיסים. יש להשגיח שלא יהיה נזק למתנפחים ולילדים, על כן חשוב להקפיד על הכללים. בעניין זה אסור להתפשר.

מתנפחים לבר מצווה 

השכרת מתנפחים זו השקעה משתלמת. כפי שאנו מקפידים על השקעה בכיבוד ובעיצוב האירוע, כך גם יש להקפיד שהאטרקציה תהיה סוחפת, מעניינת ומהנה. המטרה היא שהאורחים יהיו מרוצים ועל אחת כמה וכמה הילד/ה שלכם.

את מספר המתנפחים יש להזמין על פי גודל המקום ומספר המוזמנים. אם אתם עורכים אירוע בפארק או בשטח גדול אחר תוכלו להזמין מתנפחים רחבים וגדולים יותר. כל המתנפחים אטרקטיביים, צבעוניים ומגיעים בצבעים וסוגים שונים.

באיזה סוג של מתנפחים לאירועים לבחור ?

המתנפחים מתחלקים לשני סוגים: מתנפחים יבשים ומתנפחים רטובים המתאימים לבריכה. אם המטרה שלכם לחגוג בבריכה רצוי להזמין מתנפחים משני הסוגים כדי לא ליצור עומס בתוך הבריכה ולאפשר הפעלה גם בחוץ, תלוי במספר המשתתפים ובגילם.

ישנם מתנפחים לבריכה המתאימים למבוגרים שרוצים להינפש ולשוט על ברבור או חד קרן. בבר או בת מצווה בדרך כלל משכירים מגלשות שונות, מסלולי מים אתגריים, תותח קצף וכד'. לגיל הרך מתאימים יותר מתקנים מחוץ לבריכה בעיקר אם הילדים עדיין לא שוחים. טירת קפיצות ומגלשות שונות יתאימו יותר לגיל זה. למתבגרים יתאימו מתנפחים אחרים כמו: בנג'י, קיר טיפוס, סולמות וחבלים וכד'.

 

מתנפחים לפי קונספט

התאימו את המתנפחים לקונספט האירוע. אם התוכן הוא נסיכות או פיות מהאגדות, רצוי שהמתנפחים יהיו בגוון וורוד וקשורים לנושא. באירוע אתגרי בחרו מתנפחים כמו: מסלול צבאי, אתגר הנינג'ה, גלדיאטור וכד'. אם תחום העניין של הילד הוא ספורט בחרו במתנפחים כמו: כדורסל, כדורגל, בייסבול, קליעה למטרה וכו'.

שנים של ניסיון בתחום