חבילת אטרקציות לחתונה לסטודנטים

אטרקציות לחתונה לסטודנטים

לצד תקופת המבחנים שהולכת וקרבה (או שאולי אתם ממש נמצאים בעיצומה), ויחד עם עומס המטלות, עבודות הגשה, עבודה בחצי משרה (או מלאה – וואו אנחנו מורידים בפניכם את הכובע) – יש לכם עכשיו גם לארגן לעצמכם את החתונה.

בואו לרגע נדבר על זה..

ארגון חתונה אמנם מביא איתו התרגשות ושמחה, אבל הוא גם 'מטלה' מטורפת שהופכת אותנו למפיקי אירועים למשך מספר בלתי מבוטל של חודשים. אלכוהול, אוכל, תקליטן ובחירת סגנון המוזיקה, צלם מקצועי, צלם מגנטים, רכב שבו ניסע לאורך יום הצילומים, שמלת כלה, חליפה ואפילו הזר שהכלה תישא איתה לכל אורך הדרך – גם זו יכולה להיות מטלה.

ועכשיו לכל התסבוכת של אינספור ספקים, בדיקות, השוואות מחירים וקבלת המלצות, תוסיפו לזה את הצורך למצוא את האטרקציות המובילות.

וכאן צוות הראשון למגנט נכנס לפעולה 🙂

בכל מה שנוגע לסבב האולמות, שיחה עם ספקים ומדידות לשמלה אנחנו אמנם לא יכולים כל כך לעזור, אבל בלהקל ולהפוך את החתונה שלכם למסיבה בלתי נשכחת עם רגעים מרגשים שעושים צמרמורות – כאן אנחנו כבר לגמרי בעניינים.

הגורמים שמעכבים אתכם לבחור אטרקציות לחתונה:

  • מחירים: מחיר הוא פקטור משמעותי, ובעיקר אם אתם מממנים את החתונה ומצפים שהשיקים יכסו את ההוצאות ואף יביאו לרווחים. בראשון במגנט אנחנו עושים את מיטב המאמצים להביא לכם את האטרקציות המובילות במחירים האטרקטיביים בישראל. כי גם לסטודנטים מותר לשמוח!
  • איכות: מצאתם אטרקציה לאירוע במחיר מעולה, אבל מה? וודאי שלא תרצו שזה יבוא על חשבון איכות. אחרי הכל זה מה שייצרב בזיכרון של כל המוזמנים, החוגגים והחוגגות. אל תדאגו, עשינו את המתמטיקה ואנחנו יודעים איך גם להביא לכם אטרקציות באיכות ללא פשרות, וגם במחירים שיתנו לכם אוויר לנשימה.
  • זמינות: כמה פעמים מצאתם ספק כזה או אחר שעוד מציב לכם תנאים וגורם לכם רק עוד יותר לשבור את הראש? אנחנו ממש לא שם. באנו לעשות טוב, וטוב זאת המטרה היחידה שעומדת לנגד עינינו.

נשמח לבנות עבורכם חבילה אישית!

לא בטוחים באיזו אטרקציה לבחור? זה בסדר גמור, בשביל זה יש אנשי מקצוע שיעזרו לכם בכל שאלה!

לנוחיותכם ריכזנו עבורכם את כל האטרקציות שלנו ממש כאן מתחת. במהלך השיחה, נבחר מה הן אטרקציות החובה, מה הן אטרקציות שאפשר להוסיף, ומה יעניק לחתונה שלכם את הקונספט שתמיד חלמתם עליו.